extraligový zápas KP Brno a Plzeň

o víkendu 13.12. jsme byli i s našimi nejmladšími hráči na extraligovém zápase, který byl opravdu vyjímečný. Do poslední minuty se nám všem tajil dech a nebylo vůbec jasné, jaký výsledek to vlastně bude. Ze začátku  jsme mohli být svědky toho, že se Plzeň dostala do vedení,ale právě bojovnost brněnského týmu dává všem naději na to,že není nikdy nic prohrané a je důležité bojovat do poslední minuty.NIkdy to kluci nevzdávejte, protože bojovníci z KP Brno z extraligy jsou toho živým důkazem. Nakonec se nám poštěstilo pár fotek s hráči, které obdivujeme nejvíce. Lukáš Weintritt je bojovník jeden z největších. Je to velký vzor našich mladších žáků a minižáků. Kdy nevzdává nikdy nic. V obraně je opravdu neskutečný.

Jirka Bavlnka je jeden z nejlpších brankařů, které znám. Všem nám ukázali, jak strašně důležité je zachovat klid a chladnou hlavu a bojovat až do konce. Odměnou nám všem byl neuvěřitelně krásný zápas, který byl završený třešničkou na dortu a zakončený krásnou výhrou 26:25