1.Kolo - 19.12.2015 - kp Brno

2. Kolo - 24.1.2016 - SHC Maloměřice

3. Kolo -   6.2.2016  - Tatran Bohunice

4. Kolo - 12.3.2016 - Sokol Juliánov - sraz v 8:30h v Juliánově

12.3.2016 - jsme se mohli zúčastnit posledního kola zimní ligy. Bylo to velmi náročné,ale po týdnech tréninků, kdy jsme mohli v našem týmu přivítat nově přichozí hráče začali chápat některé věci :-) Všechno chce svůj čas a tak se i naši začátečníci mohli dočkat konečně alespon jedné výhry a to nad Bohunicemi. Tohoto vítězství si velmi ceníme protože kluci z Bohunic jsou hodně šikovní a nebylo jasné hned od začátku. Tento turnaj mezi brněnskými týmy byl perfektní nápad, kdy v zimní přestávce si ceníme každého odehraného turnaje. Perfektní nápad a už se těšíme na druhý ročník :-) fotky z posledního kola ZDE

6.2.2016 - Tatran Bohunice
3.kolo zimní ligy jsme odehráli v hale Tatranu Bohunice. Jako hosté přijeli tým SOKOL  Velké Meziříčí. Po minulém turnaji jsme věděli na čem pracovat, ale přes veškerou snahu, bohužel tanto turnaj se nám nezadařil.Už od rána hned po porvním zápase jsme věděli, že kluci nejsou ve své kůži,poprvé jsme vzali na turnaj hráče, kteří se s házenou setkali v prosinci poprvé. Což mají náš velký obdiv a jsme moc rádi, že překonali svůj strach a zjistili, že házená může být i zábava. Nedařil se nám bohužel útok. Došlo i na to,že jsme museli vyměnit brankaře,protože se rozhodl,že nebude chytat. Když už se konečne rozhodl,že bude chytat v posledním zápase a předvedl perfektní výkon, vypadl nám kompletně celý útok a s Velkým Měziříčím kluci nejenže nedali ani jeden gol v první půlce,ale ani se nepokusili o střelu. Jsou dny, kdy se prostě nedaří,ale ke konci bylo na klukách vidět, že se nevzdávají, že si to užili a naštěstí ve finále bylo vidět, že to berou s humorem. Víme na čem musíme zapracovat na trénincích a doufáme,že v posledním kole zabojujeme a kluci vybojují nějakou výhru. Není třeba vyjmenovávat goly, protože jich padlo velmi málo. Každý si nějaký ten go dal,ale na zvrácení výsledků s výpadkem cíleného útoku to bohužel nestačilo. Nejblíže vítěství jsme byli s Bohunicemi, ale bohužel i vyšší marodka se podepsala na některých hráčích. Přejeme klukům ať nevěší hlavu, je to je jen hra. A věříme, že to půjde. Těšíme se na poslední kolo. Gratulujeme Ondrovi Čermákovi k prvním gólům a děkujeme za pomoc našim minižákům, které dnes čeká další turnaj na KP. Tak nám držte palce. Fotky najdete ZDE

24.1.2016 - SHC Maloměřice - fotky ZDE

2.kolo ZIMNÍ ligy brněnských klubů házené jsme odehráli u nás na hale v Maloměřicích. Jako hosty jsme si pozvali hráče z TJ SLovan Modra. Byli jsme rádi, že po sněhové kalamitě dojeli v pořádku a kluci si mohli užít velmi náročný házenkářský den. Po ne zrovna úspěšném prvním kole jsme první zápas odehráli s Juliánovem. Klukům se první půlka hodně zadařila a dařil se jim jak útok tak i obrana, na poločas jsme šli 7:7. Bohužel někteří hráči v druhé půlce úplně vypustili. Občas se tam motali, jako kdyby hráli poprvé a vypustili obranu. A to nás stálo bohužel prohru 9:15 V druhé půlce úplně vypustili Vašek a všechny střely byli neúspěšné. Jediné dva góly dal David, kterému se zadařilo až před koncem zápasu.

V druhém zápasu jsme se potkali s KP Brno dařilo se nám víc v první půlce,ale v druhém poločase jsme museli hodně střídat a hráli ti nejmenší. Na Vaškovi se zlepšila úspěšnost střely. V druhé půlce ti nejmenší bojovali,ale několik minut se jim nezadařilo dát ani jeden gól a pouze jsme inkasovali. Na poločas jsme šli 6:10 ale nakonec jsme dali už jenom 4 goly 2 Vašek, 1 David a 1 Marek Š. a prohrály jsme 10:20

v třetím zápase jsme se potkali po obědě s týmem z Bohunic.Tento zápas se nám velmi zadařil.  Vaškovi se velmi dařilo, moc pěkná hra, David velmi pěkně nahrával a také se mu zadařili góly a jedna sedmička a hlavně se probudil Dodo, který nám předvedl střeleckou symfonii v první půlce a sám dal z 7ti gólů 5.  David a Vašek po jednom gólu. Na poločas jsme šli 7:3 v druhém poločase dal 4 góly Vašek, 1 a 1sedmičku dal David a 1 Dodo. Kluci hráli celkově velmi pěkně, i ti co góly nedali. Musíme pochválit Marka Čápka za neuvěřitelnou obranu a i Dana, který po prvním zápase velmi krásně začal bránit.

v čtvrtém zápase, nejtěžším se nám i přesto,že jsme prohráli dařilo pěkně. V první půlce se kluci drželi, ale brankař nám trošku vypustil a přece jen se nechal zastrašit velmi vysokým bombarďákem z Modry. Kluci se ze začátku hodně zalekli výškové převahy některých hráčů,ale nakonec se naštěstí rozehráli a přece jen jsme dali 11 gólů. Nejvíc se střelecky dařilo Vaškovi, i když obrana trošku pokulhávala, David zase střelecky vyhořel,ale připravil pár velmi nádherných akcí. Nakonec musel sedět na lavičce, protože jeho nachlazení mu ve finále nedovolilo zapojit se na plno. Dodo  také proměnil pár pěkných gólů a musíme pochválit Tomáše zA PROMĚNĚNOU SEDMIČKU a jeho krásný gól.Filip si v tomto zápase také vybojoval možnosti sedmičky, Také se krásně trefil, ale jaksi přesně  tak jak na tréninku nebyla uznaná, protože tam byl krásný přešlap

Kluci si zahráli moc pěkný turnaj. Museli pěkně máknout a víme na čem máme všichni pracovat. Všechny chceme pochválit, za to, jak se zlepšují a jak už konečně padají i góly.
Na konci jsme mohli vidět velmi pěkný zápas Kp Brno  s TJ SLovan Modra. Kluci se drželi moc pěkně, ale vítězství si vybojovali hráči ze Slovenska.  GRATULUJEME